סדנת צילום ועריכה בנייד

בואו לגלות ולהשתמש ביכולות שלכם ושל המצלמה בנייד. זה הזמן להשתחרר מהפחד, ולעבור סדנה מקצועית שהיא גם חוויה יצירתית ומעוררת השראה: ב-3 שעות נכיר את המצלמה, הזוויות, התאורה, נלמד איך לצלם, לערוך, לשפר ולהתאים את התמונות והסרטונים שלנו להצלחה בסושיאל. אם חלמת ליצור תוכן כמו המקצוענים זה הזמן להפסיק לחשוש ולהתחיל ליצור.

"חשבתי שאני לא יודעת לצלם הסתבר שטעיתי :)"
מפגש אחד של 3 שעות מלמד וחווייתי, עם ידע, כלים ותרגול שטח.
צילום ועריכה בנייד של תמונות סרטונים לסושיאל מדיה
סדנה חווייתית ומעשית לצילום יצירתי ומקצועי בסמארטפון
"חוויה מדהימה וכלים לצילום ברמה אחרת!"
מהפך מקצועי ב- 3 שעות. יסודות, תאורה, קומפוזיציה, סוגי צילום, ואפילו עריכה!
"גיליתי מחדש את היכולות של הנייד, ושלי."
היכרות עומק עם יכולות המצלמה, טיפים וטריקים
"סדנה מעולה, התוצאות מיידיות, מומלץ כל כך!"
לומדים עקרונות וכלים, יוצאים לתרגל, עורכים, מקבלים טיפים וטריקים, והכל במפגש אחד!
שקופית קודמת
שקופית הבאה

בואו להטיס את יכולות הצילום והעריכה שלכם במפגש חווייתי ומקצועי, עם כל הטיפים, הכלים, הידע והתרגול, שיהפכו אתכם לצלמי סמארטפון יצירתיים ומקצועיים. 3 שעות של לימוד, חובה לכל עסק!

מה לומדים?

מתחילים בלהכיר את היכולות והמגבלות של המצלמה בנייד, עבודה עם אור, זוויות ופריימינג. לומדים איך לספר סיפור בוידאו, ויוצאים לצלם ולתרגל. אחר כך חוזרים לזום, ומתחילים לערוך עם אפליקציות עריכה, ממשק הרילס והסטורי. כשתסיימו כאן ניסיתם הכל לפחות פעם אחת, ואתם יודעים על מה להתאמן ואיך להשתפר.

צריך ציוד ואפליקציות?

אנחנו ממליצים על אייפון או אנדרואיד מהשנתיים האחרונות, אבל כל טלפון עם מצלמה באיכות טובה יספיק, עדשות לא שרוטות, שטח אחסון פנוי של לפחות 20 גיגהבייט, חצובה אם יש, רינג אם יש, אם אין לא נורא, יש דרכים יצירתיות לייצב את הטלפון בזמן הצילום. זה אימון טוב. מבחינת אפליקציות אנחנו שולחים בקבוצת העבודה את שתי אפליקציות העריכה הפופולריות ביותר אצל המקצוענים שבהן נשתמש, והן זמינות גם למשתמשי אפל וגם למשתמשי אנדרואיד.

מה כבר נספיק ב 3 שעות?

בסדנה אנחנו מלמדים את הידע התיאורטי הדרוש כדי ליצור תוכן שנראה מקצועי, אחר כך יוצאים לתרגל ולצלם, מעבירים משוב ותיקונים, ולומדים לערוך באפליקציית עריכה פופולרית.  אנחנו מספיקים הכל בקלות ויש אפילו זמן להפסקה. בסיום הסדנה תצאו עם כלים וידע חדשים, אחרי שהשתמשתם בהם כבר לפחות פעם אחת, ואתם יודעים מה צריך לעשות כדי להמשיך להשתפר.

זה מתאים לכל הרמות?

כן. הסדנה מתחילה ביישור קו מקצועי ודגשים לצילום נכון, דוגמאות של טעויות נפוצות והנחיות להוציא את המקסימום מכל קליק. בסדנאות שלנו היו גם צלמים מקצועיים שעוברים לצלם מהנייד, וגם משתמשים חסרי נסיון שהחליטו להעשיר את עצמם ואת היכולות  שלהם, לפעמים עבור העסק, ולפעמים למימוש העצמי. עדיין לא קרה לנו שמישהו יצא מהסדנה בלי ללמוד כלום.

מה אדע כשנסיים?

איך לזהות פריים טוב, איך להוציא מסיטואציה את התמונה או הסרטון הטובים ביותר, איך להכין את הנייד ואת המצולמים שלך כדי למקסם את התוצאה, איך לערוך ולשפר את מה שצילמת בצורה מהירה ונקייה, כדי לקבל תוצאה שאי אפשר להפסיק להסתכל עליה.  הגיע הזמן שאנשים יתחילו לשאול אותך: "איך עשית את זה?"

כולם מצליחים?

כולם מצליחים להשתפר.  אם אתם בנקודת פתיחה של מתחילים אתם תראו שיפור אדיר ביכולות שלכם, ותתחילו לקבל תגובות שלא הכרתם על התוכן שאתם יוצרים. אם אתם משתמשים כבדים ומנוסים אתם תקבלו כלים ושיטות עבודה שיחסכו לכם זמן וישפרו את התוצאות שלכם בצורה דרמטית, גם מבחינת תפעול וגם מבחינה יצירתית.

מבנה הסדנה

צילום תמונות וסרטונים בנייד
הבנת עקרונות בסיסיים בצילום
היכרות עם מצלמת הנייד
תאורה, קומפוזיציה וזוויות
כללים לצילום מוצלח בנייד

טעויות נפוצות ודוגמאות
דגשים בצילום לאינסטגרם
סטוריטלינג בתמונות וסרטונים
יציאה לתרגול

עריכת תמונות וסרטונים
היכרות עם אפליקציות עריכה  ותרגול.
דגשים לפוסטים, רילס וסטורי

קבוצת עבודה בוואטסאפ לשיתוף ומשוב על ההתקדמות

למי זה מתאים?
בעלי עסקים, עצמאים, מנהלי עמודים,
משרדי סושיאל, מנהלי שיווק ומותג, וכמובן, אנשים שאומרים על עצמם "אני לא יודע לצלם".

ירון בן חורין

צלם חובב ומקצועי מגיל 16, שירת ביחידת ההסרטה של חיל חינוך כבמאי ועורך.

בוגר לימודי צילום ב-School of Visual Arts, NY
ירון הוא בעל ניסיון מקצועי של 30 שנה בצילום, בימוי, עריכה והפקה – בעיקר קליפים ופרסומות. מנחה סדנאות צילום בחו"ל ובארץ, בלוגר וכותב מאמרים לאתרי תוכן (הארץ, mynet, ועוד), בעל תואר MBA מאונברסיטת Oxford Brookes, UK .
מצלם בסגנון Free Style : אנשים, ילדים, טבע, רחוב
מרצה ב"הבצפר" של חברות הפרסום, והחוג לתקשורת של אוניברסיטת ת"א.
"הצילום הוא אהבה ראשונה, והיום, כשלכל אחד ואחת מאיתנו יש מצלמה ביד זוהי הזדמנות נהדרת להנחיל את האהבה הזאת לכל מי שרק מעוניין. המסר הוא פשוט: כל אחד יכול לפתח יצירתיות, ולהנות מתמונות יפות ומקצועיות – במיוחד כשאין שום חסמים טכנולוגיים בפניכם."

על אינסטה ישראל​

אינסטה-ישראל הוקמה בשנת 2013 כסוכנות לקידום מותגים גדולים באינסטגרם.

החברה מנהלת עמודים ופעילויות תוכן שיווקי, עבור המותגים החזקים והמובילים במשק הישראלי, מצלמת ומפיקה תוכן, מפעילה משפיענים ומפיקה אירועים ותערוכות שקיבלו סיקור מסיבי בכל אמצעי התקשורת. עם הגדילה והשינויים באינסטגרם במהלך השנים האחרונות, פיתחה אינסטה ישראל שירותים נוספים, שנועדו לסייע גם למותגים בתחילת דרכם, לעסקים קטנים ולעצמאים להתקדם באינסטגרם. סדנאות מקצועיות, שירותי קידום עמודים באינסטגרם באמצעות כלים טכנולוגיים, כלים חדשניים לניטור מידע ולשיפור התוצאות והביצועים של לקוחותינו באינסטגרם.

בסדנה תלמדו את עקרונות הצילום בנייד, תכירו את היכולות והתכונות של המצלמה שלכם, סוגי הצילום השונים, ותצאו לתרגל את הידע החדש שרכשתם. לאחר התרגול נחזור להכיר כלים לעריכה, ונשתמש בהם כדי להוציא את המקסימום מהתמונות והסרטונים שצילמנו. 

הסדנאות מתקיימות בזום
יש להגיע עם נייד טעון, בעל מצלמה תקינה ושטח אחסון פנוי.

עלות הסדנה: 500 ש"ח + מע"מ.
הוראות וקישור יישלחו בוואטסאפ.
שאלות? דברו איתנו בוואטסאפ

הירשמו עכשיו: