פוסט בוסטר - נותן בוסט לפוסטים שלך, כל יום!

עוד לייקים אמיתיים, שמירות ושיתופים לפוסטים שלך – מאנשים כמוך, בשביל חשיפה אורגנית מהירה ואמיתית.

עכשיו גם אתם יכולים להיות חלק מקהילת מעורבות הדדית שפועלת באופן אוטומטי, מבלי לבזבז זמן מיותר.

פוסט חדש באוויר? כבר מהדקות הראשונות, המערכת שלנו סורקת אותו ומעבירה אליו לייקים, שמירות ושיתופים ממשתמשים כמוך, מבלי שיצטרכו להיכנס לאינסטגרם ולראות את הפוסט.
זו קהילה ישראלית, הבנויה מעמודים ישראלים בלבד, והיא מנוהלת בצורה אוטומטית.
המנויים בקהילה מדווחים על שיפור בתוצאות החשיפה והמעורבות של הפוסטים כבר מהיום הראשון.

קבוצות מעורבות הדדית נחשבות כמועילות ומביאות לשיפור בתוצאות האורגניות, אולם המחיר שהן גובות מבחינת משאבי הזמן ותשומת הלב – הוא מחיר גבוה.  להיכנס, להתייחס, ולפעמים גם להתחשבן עם מי שלא משתף פעולה, כל אלו הופכים למיותרים.
במחיר מנוי חודשי סמלי, ניתן לקבל את כל התועלת, הקידום האורגני והתוצאות, מבלי שצריך אפילו להכיר את המנויים האחרים.

עלות הקידום - 99 ש"ח לחודש בלבד!

אין היום הרבה אפשרויות לקידום אורגני יעיל עבור הפוסטים שלך באינסטגרם.
עמוד צריך להשקיע בחשיפה, בדרך כזו או אחרת, כדי להגיע לתוצאות.
קבוצות של מעורבות הדדית באינסטגרם אינן דבר חדש, זוהי דרך מוכרת וידועה לשפר את נתוני המעורבות על גבי הפוסטים, אבל ניהול הפעילות באופן אוטומטי פותר את החסרונות של הקבוצות האלו:
1. אין פספוסים. כל פוסט מקבל אותה כמות לייקים מבלי שתצטרך להזכיר או להתלונן.

2. בול בזמן. אין צורך לחכות שכל חברי הקהילה ייראו את הפוסט או אפילו יידעו שזה קרה. הלייקים מגיעים.

3. משתמשים כמוך. אנחנו לא מצרפים לקהילה עמודים זרים או מזוייפים.

אנחנו מפעילים אוטומציה שתבצע בדיוק את זה, כל יום, 24/7,  תוך שמירה על כללי הקהילה, למידה ושיפור רציפים, ומנטרים את התוצאות כל יום.
המחיר החודשי הנמוך מתאפשר בגלל שאנחנו מעניקים שירות לאלפי לקוחות בו זמנית, והעלויות מותאמות לכל כיס.

מה זה "קבוצת מעורבות"?

קבוצות מעורבות הדדית קיימות כבר שנים, ומנוהלות דרך וואטסאפ, אינסטגרם, טלגרם ופייסבוק. הרעיון פשוט: ברגע שמישהו מהקבוצה העלה פוסט חדש, הוא משתף קישור לפוסט עם כל חברי הקבוצה האחרים, וכשהם רואים את ההודעה הם נכנסים ומפרגנים בלייקים, שמירות, תגובות ושיתופים של הפוסט.
מטרת הקבוצות היא להעלות באופן אורגני את החשיפה של הפוסט – ככל שהפוסט מקבל יותר מעורבות בשלב מוקדם יותר, כך משתפר הדירוג שלו באינסטגרם כתוכן מעניין.

החיסרון המרכזי של קבוצות המעורבות הוא בתוצאות: חברי הקבוצה בד”כ אינם זמינים לפרגן מיידית ברגע שהפוסט עלה. הפוסט עומד שעות ללא מעורבות, ובמקום לקדם את החשיפה לפוסט ו”לעבוד על האלגוריתם”, חברי הקבוצה מחזירים לייקים באיחור, בעיקר כשהם מעלים פוסט משלהם, ומושגת תוצאה הפוכה, של פוסט עם הרבה לייקים שלא באמת נחשף. כך מתבזבזים זמן ותשומת לב, ונוצרים מתחים מיותרים.

הפעלת קבוצת מעורבות אוטומטית שומרת על כל היתרונות של הגדלת המעורבות באופן מיידי על גבי הפוסטים, ללא החסרונות של זמן המעקב והניהול הנדרשים.  אין פספוסים, אין צורך להודיע או אפילו להיכנס לאינסטגרם – הפוסטים נסרקים אוטומטית, והמעורבות מתקבלת מכל חברי הקבוצה ללא פספוסים, ללא עיכובים ומבלי צורך אפילו להיכנס לאינסטגרם. כך מושגת חשיפה אורגנית חזקה יותר לכל פוסט, ללא מאמץ.

סדנת אינסטגרם לעסקים

יותר חשיפה ומעורבות - ממשתמשים כמוך

חיסכון עצום בזמן

אם זה היה אפשרי, היינו כולנו יושבים כל היום על האינסטגרם, עושים לייקים לחברים שלנו ומקווים לקבל בחזרה.
אבל כשיש עסק לנהל, או כאשר אנו בעבודה, זמן הופך למשאב קשוח יותר, ואנחנו מחפשים פתרונות שיכולים להביא לנו תוצאות טובות יותר מבלי להשקיע בהן כל כך הרבה זמן.

פוסט-בוסטר תוכננה ונבנתה בדיוק בשביל זה – מערכת אוטומטית שסורקת בשבילכם את אינסטגרם 24/7 וברגע שהיא נתקלת בפוסט חדש של אחד מחברי הקהילה – היא שולחת לשם חבילת מעורבות (לייקים,שמירות ושיתופים)  באופן אוטומטי, מבלי שתצטרכו לקבל התראות, לראות הודעות או להתנצל שאתם לא פנויים.

כשהפוסט שלכם עולה לאוויר, המערכת מזהה אותו ושולחת אליו לייקים, שמירות ושיתופים משאר חברי הקבוצה באופן מהיר, כך שאין צורך לקדם, להודיע או לעדכן אף אחד.

מערכת פוסט בוסטר בעצם מבצעת בשמכם – 24 שעות ביממה,  את מה שאתם הייתם עושים אם היה לכם זמן, והייתם בקבוצת מעורבות. 

עובדים עם האלגוריתם החדש

לאחרונה, חשפה אינסטגרם לראשונה את דרך הפעולה של האלגוריתם שמשפיע על חשיפת התוכן שלנו, כדי לעודד משתמשים ליצור תוכן איכותי ומצליח יותר.
שילוב של כמות גדולה יותר של לייקים, שמירות של הפוסט, ושיתופים בשעות הראשונות שהפוסט באוויר, מעלות את החשיפה באופן משמעותי. הצירוף בין כל ה”אותות” האלו מלמד את האלגוריתם שיש כאן תוכן מעניין ואיכותי,  ואז, כשפוסט שלכם מקבל בשעה הראשונה כמות פעולות גדולה ומהירה יותר, אנחנו בעצם משפרים את החשיפה האורגנית שלו ואת ההיתכנות שלו לקבל עוד חשיפה אורגנית שתביא יותר תגובות, שמירות ומעורבות, בנוסף להיתכנות שלו להצליח בהאשטגים ובעמוד החיפוש – אקספלור.
נשמע מסובך?
ההסבר הפשוט הוא כזה: בכל פעם שאתם מעלים פוסט אתם מקבלים באופן אוטומטי לייקים מעמודי משתמשים ישראלים דומים לשלכם, מה שגורם לאינסטגרם להבין שהפוסט שלכם מעניין ושווה חשיפה גדולה יותר. זהו קידום אורגני יומיומי לכל פוסט – באופן אוטומטי.

הזמנת מנוי פוסט בוסטר

שימו לב, אנא מלאו את פרטיכם ביסודיות והמתינו להודעת ההפעלה מאיתנו. בואו נתחיל!
צריכים עזרה? זמינים בווטסאפ: 053-3067999
א’-ה’ 10:00-18:00

איך פועל האלגוריתם?

אדם מוסרי, מנכ”ל אינסטגרם מסביר איך פועלים ומחושבים המשתנים שמשפיעים על החשיפה של התוכן שלכם.

תמיד שואלים אותנו:

99 ש”ח (כולל מע”מ) לחודש שלם של קידום יומיומי רציף.
אנחנו מפעילים אוטומציה שתקדם את הפוסטים שלך, במשך חודש שלם, תוך שמירה על כללי הקהילה, ומנטרים את התוצאות כל יום.
המחיר החודשי הנמוך מתאפשר בגלל שאנחנו מעניקים שירות למאות לקוחות בו זמנית.

לא. אנחנו לא דורשים התחייבות מסיבה אחת פשוטה: אם תצליחו איתנו תרצו להישאר, ואז ההצלחה משותפת והאינטרס של שני הצדדים להמשיך ביחד לתקופה ארוכה.
אנחנו כן מבקשים, במידה ותרצו להפסיק, להודיע לנו כ-3 ימים לפני תאריך החיוב הבא.

השירות בטוח לחלוטין. המערכת שלנו קידמה כבר אלפי עמודים בארץ ובחו”ל ומעולם לא נסגר עמוד של לקוח.
אנחנו לוקחים את אבטחת החשבונות של לקוחותינו מאוד ברצינות, ומוודאים לפני תחילת הקידום שבחשבון מוגדרים כל אמצעי האבטחה למקרים של תקלות או הודעות שגיאה.

השירות מתאים לכל מי שחשיפה באינסטגרם היא השקעה משתלמת עבורם. אנחנו מקדמים גם תאגידי ענק ומותגים, וגם עסקים קטנים, משפיענים, אמנים, סלבס ואנשים פרטיים.

אנחנו מקדמים פוסט אחד בכל יום, ומנתבים אליו 100 לייקים של חברי הקהילה. אם תרצו פחות יש לציין זאת בהרשמה.  כמות השמירות והשליחות משתנה מפוסט לפוסט.

אינסטה ישראל היא הגוף המקצועי הראשון בישראל שקידם וניהל את פעילות האינסטגרם של מותגי ענק מכל תחומי המשק.  מנהלי שיווק ומנכ”לים שהשוו ובדקו – חזרו ובחרו בנו שוב ושוב בתור הגוף האמין והיציב ביותר לאורך זמן. הנסיון המצטבר שלנו בקידום אלפי עסקים ומותגים בישראל ובעולם, לאורך שנים, הופך אותנו לבחירה החכמה והמקצועית ביותר.

כבר ביום הראשון מהפעלת הקידום ניתן לראות ממי הלייקים על הפוסט שלך. אפשר לבדוק את ההצלחה שלנו בכל יום.

לא. הקידום שלנו פועל רק מהרגע שנפעיל ועד שנעצור. אנחנו לא מסירים לייקים, ואם אחד מהמשתמשים מחליט להסיר לייק שהעבירה המערכת בשמו – הוא ייצטרך למצוא את הפוסט שלך באופן ידני.