"אני לא מאמינה שעשו אותי באמצעות בינה מלאכותית"
מישהו שישב בסדנה של אינסטה ישראל, תיאר בדיוק איך אני נראית ומה אני עושה, והנה אני פה!
לחץ כאן
"אני יוצרת את כל הפוסטים שלנו תוך רבע שעה"
בואו ללמוד איך לחסוך זמן ואנרגיה באמצעות כלים פשוטים ותהליכי עבודה מהירים.
לחץ כאן
כל כלי ה AI שצריך בשביל יצירת תוכן לסושיאל, כולל דוגמאות ותרגול - ב3 שעות
ללמוד איך להכיר את קהל היעד שלך, נקודות הכאב שלו, ליצור את התמונות והטקסטים שיניעו אותו לפעולה בכלים פשוטים ויעילים, צעד אחר צעד.
לחץ כאן
"חסכנו המון כסף על ימי צילום, הכל מהנייד תוך דקות"
ב 3 שעות נלמד איך ליצור את הויז'ואלים המדוייקים והנכונים לערוצי הסושיאל של העסק.
לחץ כאן
ללמוד מהגוף המקצועי, המוביל והמנוסה ביותר בישראל
אחרי שקידמנו, ניהלנו וליווינו עשרות אלפי עמודים עסקיים בישראל, אנחנו מזמינים אותך ל3 שעות שיחסכו לך זמן, כסף ותסכול, נרשמים עכשיו ומשריינים מקום.
"למדתי להכיר את הרגשות שמניעים את קהל היעד שלי, ולכתוב ללב שלהם"
להשתמש בכלי הבינה המלאכותית כדי לנתח את השוק, לזהות טרנדים והזמדנויות, להכיר את נקודות הכאב והמוטיבציות של קהל היעד, תוך דקות.
לחץ כאן
שקופית קודמת
שקופית הבאה

סדנת AI ליצירת תוכן באמצעות כלי בינה מלאכותית
לעסקים באינסטגרם בכיתת זום Live

איך בינה מלאכותית יכולה לחסוך לי זמן וכסף בניהול התוכן באינסטגרם? סדנה של 3 שעות עמוסות בכלים ותהליכי עבודה שילמדו אותך להשתמש בבינה המלאכותית כדי ליצור, לנהל, לכתוב, לעצב ולשפר את התוכן שלך בסושיאל. להכיר את הקהל שלך, לקבל רעיונות, לכתוב את הטקסט, ליצור את התמונות , המצגות, הסרטונים והעיצוב, ללמוד על הכלים והתהליכים מהגוף המקצועי והמוביל בישראל עבור עסקים באינסטגרם - חובה לכל עסק.

סדנת הבינה המלאכותית של אינסטה ישראל לעסקים הולכת לחסוך לך זמן אנרגיה וכסף.
זו הזדמנות ייחודית לעסקים קטנים לעשות את הצעדים הראשונים בעולם ה AI ולהכיר את היכולות המדהימות של המערכות צעד אחר צעד.

יש לך עסק עם נוכחות בסושיאל מדיה? כמה זמן עוד אפשר להשקיע בחיפוש רעיונות לפוסטים, סטוריז ורילס כשאפשר לקבל רשימת רעיונות ב 30 שניות? למה לשלם לאנשי מקצוע יקרים כשכל התוכן שהעסק צריך נמצא בקצות האצבעות שלך, ורק צריך ללמוד איך ליצור אותו?

הסדנה מתקיימת בקרוב, ומספר המקומות מוגבל. אל תחמיצו הזדמנות ללמוד איך להשתמש בבינה מלאכותית ולשפר את ניהול התוכן שלכם באינסטגרם. הצטרפו עכשיו!

כתיבת תוכן מדוייק ומשכנע בפחות זמן ומאמץ: הסדנה תסייע לך לכתוב טקסטים מקצועיים ומדוייקים, שנוגעים בקהל היעד שלך בצורה טובה יותר. זה הזמן ללמוד איך להשתמש בבינה מלאכותית כדי ליצור תוכן שמתאים לקהל שלך, נוגע בנקודות הכאב והצרכים האמיתיים שלו, ומניע אותו לפעולה, תוך דקות.

בסדנה נלמד גם ליצור תמונות ועיצובים מרהיבים ומדוייקים תוך דקות, על ידי תיאור פשוט באמצעות כתיבה. כלים ליצירת ויזו'אלים, עיצובים גרפיים ועריכות מהירות ויעילות יחסכו לך את הזמן ואת העלויות שנדרשו עד היום לתוכן של העסק בסושיאל.

לא צריך ידע מוקדם, לא צריך נסיון, מחשב חזק או הבנה בטכנולוגיה. ההיפך – אנחנו מלמדים איך להפעיל את הטכנולוגיה בשבילנו, בשפה פשוטה, ללא קודים, תכנות או שליטה במערכות מתקדמות. לומדים, רואים דוגמאות, מתרגלים ומנסים, מקבלים תוצאות ומשתפרים!

מה לומדים?

היכרות עם צ'אט ג'יפיטי chatGPT, היכולות, שיטות העבודה והאפשרויות להיעזר בו. איך להכיר את הקהל שלך ונקודות הכאב שלו, איך ליצור רשימת רעיונות לפוסטים, ליצור את הטקסט והויז'ואלים במהירות. היכרות ותרגול עם כלים ליצירה של מצגות, סרטונים, וכמובן יצירת תמונות מעוררות השראה לשימוש בתוכן של העסק בסושיאל.

להכיר את הקהל שלך: השימוש בכלי הבינה המלאכותית יפתח בפניך את הצרכים ונקודות הכאב של הלקוחות הפוטנציאליים שלך. כמה שאלות קטנות ושיקולי הקניה פרושים בפניך. כלים כמו צ'אט ג'יפיטי או קלוד ירכזו ויסדרנו עבורך את כל מה שצריך לדעת כדי לפנות לקהל שלך בטון הנכון, ולפרוט את הרגש והצורך הנכונים כדי להניע לפעולה.

 

חיסכון בזמן ייצור התוכן, מכל מקום ובכל זמן שנוח לך: הסדנה תלמד אותך איך להשתמש בבינה מלאכותית כדי לנהל את התוכן שלך באינסטגרם בצורה יעילה ומהירה. לחסוך שעות עבודה ולפנות זמן למשימות שאף אחד אחר לא יכול לבצע עבורך.
רעיונאות, תכנון קדימה, יצירת רשימות, כתיבת הפוסטים, ניתוח הקהל – הכל זמין וקל כבר מהיום.

הסדנה מתקיימת בקרוב, ומספר המקומות מוגבל. אפשר להתחבר לכיתת הזום שלנו מכל מקום ובכל זמן, ולמקרה שתפספסו כמה דקות, תקבלו גישה חופשית להקלטה של הסדנה. אל תחמיצו הזדמנות ללמוד איך להשתמש בבינה מלאכותית ולשפר את ניהול הזמן והתוכן שלכם באינסטגרם. הצטרפו עכשיו!

כמה זמן ומשאבים בזבזת על יצירת תוכן, שלא היה מדויק מספיק, לא דיבר בצורה מדוייקת לצרכים, נקודות הכאב והשפה של קהל שלך, או לא הניע מספיק לפעולה?

אינסטה ישראל מזמינה אותך לסדנה המקצועית, המלאה והמקיפה ביותר, ללמוד ליצור תוכן בצורה מדוייקת ומהירה יותר עם כלי הבינה המלאכותית ולהגיע לתוצאות בעמוד האינסטגרם העסקי שלך. 

ב-3 שעות מקצועיות נכשיר אותך עם כל הידע, הכלים והתרגול הדרושים להצליח, לחסוך זמן וכסף, להכיר את הרגשות שמניעים את הלקוחות שלך, לאסוף רשימות של נושאים ורעיונות לפוסטים, לכתוב אותם וליצור את התמונות המתאימות כדי לפרסם בערוצי הסושיאל שלך, ולהפסיק "לעבוד בשביל האינסטגרם שלך."

כמה זה עולה?

סדנת כלי הבינה המלאכותית של אינסטה ישראל נועדה לחסוך לך זמן, אנרגיה, כסף ומשאבים שייצור התוכן עבור העסק אינסטגרם צורך, והוכפך את העבודה עם כלי ה AI למדוייקת ויעילה. עסקים שסיימו את הסדנה מדווחים על שינוי מהותי בשיטות העבודה והתוצאות שלהם. מחיר ההשתתפות בסדנת הזום הוא רק

רק 500 ש"ח

המחיר אינו כולל מע"מ, חשבונית תישלח לאחר התשלום.

תוכן הסדנה

היכרות עם צ'א ג'יפיטי – היכולות, המגבלות, תהליכי עבודה וקיצורי דרך לתוצאות מדוייקות.

איסוף מידע על השוק והקהל
ניתוח מידע
רעיונאות
כתיבת תוכן
יצירת תמונות
תרגול

היכרות עם כלים לעיצוב ובניית מצגות ועיצובים גרפיים
תהליכי עבודה
טריקים וקיצורי דרך
דוגמאות 
תרגול

סה"כ – 3 שעות, כולל הפסקה קצרה.

 למי זה מתאים?
בעלי עסקים, עצמאים, מנהלי עמודים, משרדי סושיאל, מנהלי שיווק ומותג.

מרצה: מקסים גומברג

מערכות AI ליצור תוכן

יזם, איש שיווק, בוגר תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות. ניסיון של יותר מעשור בעולמות היזמות והשיווק. מייעץ למגוון עסקים, ארגונים ופוליטיקאים. עוסק בפיתוח עסקי והטמעת בינה מלאכותית ואוטומציות בעסקים,
מרצה לחברות, ארגונים, משרד החינוך ואקדמיה בנושאי חדשנות ובינה מלאכותית.

על אינסטה ישראל​

אינסטה-ישראל הוקמה בשנת 2013 כסוכנות לקידום מותגים גדולים באינסטגרם. החברה מנהלת עמודים ופעילויות תוכן שיווקי, עבור המותגים החזקים והמובילים במשק הישראלי, מצלמת ומפיקה תוכן, מפעילה משפיענים ומפיקה אירועים ותערוכות שקיבלו סיקור מסיבי בכל אמצעי התקשורת. 

עם הגדילה והשינויים באינסטגרם במהלך השנים האחרונות, פיתחה אינסטה ישראל שירותים נוספים, שנועדו לסייע גם למותגים בתחילת דרכם, לעסקים קטנים ולעצמאים להתקדם באינסטגרם. סדנאות מקצועיות, שירותי קידום עמודים באינסטגרם באמצעות כלים טכנולוגיים, כלים חדשניים לניטור מידע ולשיפור התוצאות והביצועים של לקוחותינו באינסטגרם.

ומה יקרה אחרי הסדנה?

משתתפי הסדנה מוזמנים להמשיך ולהתייעץ, אנו מלווים את תהליך העבודה והשינויים, מעירים ומתקנים, משפרים ומכוונים.
בנוסף מקבלים משתתפי הקבוצה גישה למדריך מפורט ליצירת עמוד מצליח, פוסטים מקצועיים, ותכנית עבודה מסודרת.

היו ואמרו:

מה לומדים?
  • היכרות עם כלים לניתוח הקהל, תכנון ויצירת תוכן לסושיאל
  • מבוא להבנת מערכות AI
  • בניית פוסטים, מצגות, תמונות וסרטונים.
  • הטמעה בתהליכי העבודה
  • דוגמאות וקייס סטאדיז לשימוש יעיל
  • תרגול

עלות למשתתף: 500 ש"ח + מע"מ ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי.

הרשמה לסדנת בינה מלאכותית אינסטגרם לעסקים - בכיתת זום לייב

הסדנאות יועברו בזום.
עלות השתתפות בסדנה: 500 ש"ח+מע"מ. משך הסדנה כ – 3 שעות. (כולל הפסקה קצרה)

ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי.

להעברה שילחו את הטופס וניצור קשר להסדרת התשלום