אינסטה בוסט

השירות המקצועי, המצליח והמתקדם בישראל לגיוס עוקבים אמיתיים, פעילים ורלוונטים, עבור עמודי אינסטגרם עסקיים.
זה הבוסט לעסק שלך באינסטגרם.

מי אנחנו? חדשות 13 בדקו בשבילך

רוצים לדעת עוד עלינו? הקליקו לעמוד הבית של אינסטה ישראל

אתם אומרים (עסקים מספרים על הקידום)

ענת הראל מספרת על הבחירה שלה באינסטה בוסט כדי לקדם את החשיפה הרלוונטית בעמוד העסקי שלה

איך זה עובד? שני קורין מסבירה:

אינסטה בוסט היא מערכת המבצעת פעולות בשם העמוד שלך (צפייה ולייקים בסטורי, עקיבה והסרת עקיבה) באופן אוטומטי ובהתאם להגדרות שנקבעו מראש איתך וע"י הצוות המקצועי שלנו.
כך נחשף עמוד האינסטגרם שלך לאלפי אנשים מדי חודש, והתנועה בעמוד תגדל באופן משמעותי. המשתמשים שנחשפו לעמוד יוכלו להחזיר לייק, להתעניין, ואולי גם להיות העוקבים והלקוחות החדשים שלך!
המערכת מאפשרת בחירה של קהלי יעד לטירגוט, ניקוי והפעלת השירות על רשימות מפולטרות ממשתמשים זרים או חשודים, הפקת דוחות למעקב אחרי ההתקדמות, וכמובן תמיכה טלפונית ונציג מקצועי שמלווה אותך כל הדרך.

האם העוקבים שיגיעו יהיו רלוונטיים לי?

הכי רלוונטי שאפשר:
אם תרצה, נוכל לנקות ולפלטר החוצה מתוך הקהל שלך:
משתמשים בעלי פרופיל סגור (פרייבט).
משתמשים בעלי פרופיל החשוד כספאמר, ללא תמונה או ללא פוסטים.
משתמשים בעלי פונטים זרים בתיאור הפרופיל.
משתמשים בעלי שמות זרים.
התוצאה היא שכל פעולה שהעמוד שלך מבצע, ממוקדת ויעילה יותר – למי שמעניין אותך.

חדש: ישראלים בלבד
ניתן לקדם למשתמשים בעלי שמות ישראלים בלבד.
על פי הגדרות שנחליט עליהם ביחד, תוכלו לטרגט רק עמודי משתמשים בעלי שמות ישראליים, ואפילו למקד יותר: נשים בלבד, גברים בלבד או שניהם.
הפעלת התכונה אינה כרוכה בתשלום נוסף.

אני רוצה לקדם את העסק. כמה זה עולה?

רק 500 ש"ח + מע"מ לחודש שלם של קידום יומיומי.

אין היום הרבה אפשרויות לקידום יעיל
עבור עמוד האינסטגרם שלך.
עסק שצריך לחשוף את המוצרים והשירותים שלו לאלפי אנשים כל חודש, יצטרך להשקיע בחשיפה, בדרך כזו או אחרת, כדי להגיע לתוצאות.
חשיפת העמוד באמצעות קידום ממומן מצריכה לימוד או ידע מוקדם, היא יכולה להיות מורכבת, ולא יעילה.  זו דרך יקרה ומתסכלת להביא עוקבים לעמוד.
קניית עוקבים מזוייפים מזיקה לחשיפה, אינה מקדמת את העסק ובפועל יכולה להשיג את התוצאות ההפוכות.
לחשוף את העסק שלך לעוקבים של המתחרים, זו הדרך היעילה והמדוייקת ביותר לגייס עוקבים רלוונטיים לעסק, ומן הסתם גם לזמן לעסק את הלקוחות הבאים.  אם היינו יכולים להושיב מישהו כל יום ולפנות לעוקבים של המתחרים שלנו, זה כנראה מה שהיינו עושים.  אבל השכר החודשי של אדם כזה יהיה יקר, וכנראה שהוא לא יוכל להימנע מחסימה בגלל כללי הקהילה של אינסטגרם.
אנחנו מפעילים אוטומציה שתבצע בדיוק את זה, במשך חודש שלם, תוך שמירה על כללי הקהילה, למידה ושיפור רציפים, ומנטרים את התוצאות כל יום.
המחיר החודשי הנמוך מתאפשר בגלל שאנחנו מעניקים שירות למאות לקוחות בו זמנית, והעלויות מותאמות אפילו לצרכי השיווק של עסקים קטנים ועצמאים.
כן. 500 ש"ח לחודש שלם של קידום יומיומי, חשיפה רלוונטית לעוקבים פעילים של המתחרים.

מה בעצם יקרה לעמוד שלי?

הדבר הראשון שייקרה הוא קפיצה בביקורים בעמוד, מאחר והעמוד שלכם מבצע אינטראקציות עם משתמשים אחרים, כבר מהימים הראשונים תרגישו קפיצה בכמות הכניסות לעמוד שלכם – אם אין לכם עמוד עסקי תוכלו לראות את כמות הצפיות בסטוריז שלכם עולה באופן משמעותי.
עמודים בעלי תוכן מעניין ויפה ייראו התראות על לייקים ועוקבים מצטרפים באופן שוטף.
אנחנו ממליצים על שיפור תמונת הפרופיל, הביוגרפיה ובאופן כללי לשמור על מראה כובש שמעודד את המבקרים להגיב, לעקוב ולחלק לכם לייקים.

אינסטה בוסט = חיסכון עצום בזמן שלך!

אם זה היה אפשרי, היינו כולנו יושבים כל היום על האינסטגרם, עושים לייקים לעוקבים של המתחרים, צופים בסטורי שלהם, עוקבים ועושים כל מה שניתן כדי לחשוף את העמוד שלנו בפניהם. זה בדיוק מה שעושה אינסטה בוסט בשמכם – 24 שעות ביממה המערכת עושה את מה שהיינו עושים אם היינו יכולים. 

הזמנת קידום -אינסטה בוסט

בואו נתחיל!

כמה עוקבים זה יביא לי?

אנחנו חושפים את העמוד שלך לאנשים אמיתיים. אנחנו לא יכולים להתחייב בשמם אם הם יירצו לעקוב אחריך או לא. זו החלטה שלהם.

נוכל לשפר ביחד איתך את הטירגוט, לחפש ביחד עמודים שבהם נמצאים יותר אנשים שיאהבו את העמוד שלך.

נוכל גם להמליץ לך לשפר את העמוד, להשתתף בסדנת אינסטגרם לעסקים, או לשלוח קישורים מועילים, שילמדו אותך איך ליצור עמוד שיגרום ליותר אנשים שנחשפים אליו, לעקוב. אבל בסוף, אנחנו לא מוכרים עוקבים. אנחנו מייצרים חשיפה לקהל רלוונטי ופעיל, וההצלחה שלך ושלנו תהיה משותפת.
אחרי שקידמנו במהלך השנים, אלפי עמודים מהארץ ומחו"ל, נוכל לתת הערכה או היתכנות (לא להתחייב) כמה יצליח העמוד שלך, אבל לשם כך נצטרך לדעת באיזה תחום העסק שלך פועל, כמה ערך מעניק העמוד שלך, וכמה טוב וכובש הוא נראה.
אנחנו כן יכולים להתחייב לחשיפה חזקה ומהירה מאוד, ולביקורים רבים בעמוד שלך.
אם המבקרים יחליטו לעקוב – נהדר. אם לא – ננסה לעזור ולהשתפר ביחד.

תמיד שואלים אותנו:

500 ש"ח + מע"מ לחודש שלם של קידום יומיומי רציף.
אנחנו מפעילים אוטומציה שתחשוף את העמוד שלך לאלפי עוקבים רלוונטיים ופעילים של המתחרים, במשך חודש שלם, תוך שמירה על כללי הקהילה, למידה ושיפור רציפים, ומנטרים את התוצאות כל יום.
המחיר החודשי הנמוך מתאפשר בגלל שאנחנו מעניקים שירות למאות לקוחות בו זמנית, והעלויות מותאמות אפילו לצרכי השיווק של עסקים קטנים ועצמאים.

עסק שצריך לחשוף את המוצרים והשירותים שלו לאלפי אנשים כל חודש, יצטרך להשקיע בחשיפה, בדרך כזו או אחרת, כדי להגיע לתוצאות.
לחשוף את העסק שלך לעוקבים של המתחרים, זו הדרך היעילה והמדוייקת ביותר לגייס עוקבים רלוונטיים לעסק, ומן הסתם גם לזמן לעסק את הלקוחות הבאים.
קידום ממומן מצריך נסיון וידע. זו דרך יקרה להביא עוקבים לעמוד. ערוצי הקידום הממומן ידרשו מהעסק 50-100 ש"ח ליום בשביל תוצאות דומות.
אחרי השוואות והיכרות עם השוק, לאחר שקידמנו אלפי עסקים בישראל, אנחנו יכולים להבטיח שאינסטה בוסט הוא שירות הקידום המשתלם ביותר לעסקים באינסטגרם.

קניית עוקבים מזוייפים מזיקה לחשיפה, אינה מקדמת את העסק ופוגעת בקידום העמוד.
הטעות הנפוצה הזו נגרמת בגלל חברות שמוכרות "קניית עוקבים אמיתיים" או "לייקים מעמודים ישראלים".
אנשים אמיתיים לא יעקבו אחרי העסק שלך תמורת כסף. אינסטגרם מוחקת בכל יום עמודים מזוייפים שנבנו כדי להיראות אמיתיים, והמספרים המנופחים יהפכו למפלצת שצריך להאכיל כל יום – לקנות עוד עוקבים, עוד לייקים ובפועל – אנשים אמיתיים לא נחשפים לעסק.

לא. אנחנו לא דורשים התחייבות מסיבה אחת פשוטה: אם תצליחו איתנו תרצו להישאר, ואז ההצלחה משותפת והאינטרס של שני הצדדים להמשיך ביחד לתקופה ארוכה.
אנחנו כן מבקשים, במידה ותרצו להפסיק, להודיע לנו כ-3 ימים לפני תאריך החיוב הבא.

השירות בטוח לחלוטין. הצוות שלנו קידם כבר אלפי עסקים בארץ ובחו"ל ומעולם לא נסגר עמוד של לקוח.
חסימות זמניות של עקיבה או לייקים יכולות להיגרם, בדרך כלל בגלל שינויים פתאומיים בכללי הקהילה של אינסטגרם, או פעולות חריגות בצד הלקוח שמעמיסות על פעולת הקידום.
אנחנו לוקחים את אבטחת החשבונות של לקוחותינו מאוד ברצינות, ומוודאים לפני תחילת הקידום שבחשבון מוגדרים כל אמצעי האבטחה למקרים של תקלות או הודעות שגיאה.

השירות מתאים לכל מי שחשיפה באינסטגרם היא השקעה משתלמת עבורם. אנחנו מקדמים גם תאגידי ענק ומותגים, וגם עסקים פרטיים קטנים, משפיענים, אמנים וסלבס. כשעמוד האינסטגרם שלך הופך למקור שיכול לייצר הכנסות, ההשקעה בקידום שלו הופכת למשהו רלוונטי עבורך.

אנחנו חושפים את העמוד שלך לאנשים אמיתיים. אנחנו לא יכולים להתחייב בשמם אם הם יירצו לעקוב אחריך או לא. זו החלטה שלהם.

נוכל לשפר ביחד איתך את הטירגוט, לחפש ביחד עמודים שבהם נמצאים יותר אנשים שיאהבו את העמוד שלך.

נוכל גם להמליץ לך לשפר את העמוד, להשתתף בסדנת אינסטגרם לעסקים, או לשלוח קישורים מועילים, שילמדו אותך איך ליצור עמוד שיגרום ליותר אנשים שנחשפים אליו, לעקוב. אבל בסוף, אנחנו לא מוכרים עוקבים. אנחנו מוכרים חשיפה לקהל רלוונטי ופעיל, וההצלחה שלך ושלנו תהיה משותפת.

אינסטה ישראל היא הגוף המקצועי הראשון בישראל שקידם וניהל את פעילות האינסטגרם של מותגי ענק מכל תחומי המשק.  מנהלי שיווק ומנכ"לים שהשוו ובדקו – חזרו ובחרו בנו שוב ושוב בתור הגוף האמין והיציב ביותר לאורך זמן. הנסיון המצטבר שלנו בקידום אלפי עסקים ומותגים בישראל ובעולם, לאורך שנים, הופך אותנו לבחירה החכמה והמקצועית ביותר.

כבר ביום הראשון מהפעלת הקידום ניתן לראות מי האנשים שמגיעים לעמוד שלך. הם עושים לייקים, צופים בסטורי, עוקבים ושולחים הודעות. אנחנו מקפידים לסנן היטב בפני מי אנחנו חושפים את העמוד שלך, ואפשר לבדוק את ההצלחה שלנו בכל יום.

כן. הקידום שלנו רק חושף את העמוד שלך בפניהם, והם מחליטים אם לעקוב או להפסיק. ההחלטה להסיר עקיבה מהעמוד שלך תלויה בהמון גורמים, בתוכן, בתדירות, אבל הפסקת החשיפה והקידום היא בהחלט לא אחד מהם.