הכי מנוסים
הכי מקצועיים
הכי אינסטגרם

הראשונים בישראל

אם גם אתם חושבים להניע פעילות רצינית למותג או לעסק שלכם באינסטגרם, עכשיו הזמן לקבל הצעה מהגוף הוותיק, המנוסה והמקצועי ביותר בישראל.
אינסטה ישראל חתומה על הקמה וניהול עמודים של מותגי ענק, כמו קוקה קולה, סופר-פארם, לאומי דיגיטל ועוד. הנסיון המצטבר שלנו נגע במאות מותגים ואלפי עסקים בישראל, בהקמת עמודים, ניהול שוטף, ייעוץ, קידום העמודים, הפקות תוכן ועוד.

מחוברים למטרות העסקיות

99% מהעסקים והמותגים שנכנסים לאינסטגרם, נמצאים שם "כי צריך להיות שם", ומוצאים את עצמם מנסים להגדיל את כמות העוקבים, הלייקים או בקיצור- עובדים בשביל האינסטגרם, במקום שהאינסטגרם יעבוד בשבילם. תהליך העבודה שלנו מגדיר כבר מהיום הראשון מה אנחנו רוצים שהאינסטגרם יעשה בשבילך, ומתאימים את תכנית העבודה למטרות העסקיות שהגדרנו.

משהו לכל אחד

אחרי שנים של נסיון מצטבר, נגענו כבר בכל תחומי המשק, ובעסקים בכל סדרי הגודל. הקמנו, ניהלנו ויצרנו תוכן לעמודים משוק ההון, הרכב, הקמעונאות, אופנה, מזון, ועוד, היום אנחנו מציעים מסלולים ושירותים שונים לעסקים ומותגים בכל סדרי הגודל והתחומים, מהקמת עמוד במחיר מוזל לעסקים קטנים, ועד למהלכי ענק עבור רשתות בינלאומיות. יש לנו סדנאות מקצועיות, פגישות ייעוץ, שירות מייקאובר מהיר לעמוד, הקמה, ניהול שוטף, ושירותי קידום טכנולוגי ואוטומציה, בהתאם למטרות שלכם.

איך נוכל לעזור?

לא כל עסק ומותג צריכים עמוד אינסטגרם שיעלה 3 פוסטים ביום של תוכן מקורי. כדאי לדבר איתנו. בדרך כלל אחרי שיחה קצרה נוכל להמליץ על כיוון פעולה ראשוני. ייתכן שתוכלו לנהל בעצמכם את העמוד ותצטרכו רק סדנה מהירה או שיחת ייעוץ. לפעמים נוכל להקים עבורכם את העמוד ולהשאיר את הניהול בידיכם. ייתכן ונוכל לחסוך לכם משאבים בייצור תוכן יעיל יותר, בתהליכי עבודה או שיטות ניהול טובות יותר, ואם תצטרכו ניהול מלא לפעילות שלכם באינסטגרם, נשמח לעזור.
השאירו פרטים ונחזור בהקדם. 
 ** השירותים שלנו מיועדים לקידום עמודי אינסטגרם עסקיים בלבד, פניות לגבי עמודים פרטיים לא יענו **