סדנת צילום ועריכת וידאו בנייד לרילס וטיקטוק

אז חשבת "אני וצילום זה לא זה"? זה הזמן להשתחרר מהפחד, ולעבור חוויה מתקנת, מקצועית, יצירתית ומעוררת השראה: ב-5 שעות נכיר את המצלמה, הזוויות, התאורה, נלמד איך לספר סיפור בוידאו, איך לערוך, לשפר ולהתאים את הסרטונים שלנו להצלחה בסושיאל. אם חלמת לעשות רילס או סטורי כמו המקצוענים שראית בטיקטוק ואינסטגרם, זה הזמן להפסיק לחשוש ולהתחיל ליצור.

סדנת צילום ועריכה בנייד של סרטונים לסושיאל מדיה
סדנה פרונטלית חווייתית ומעשית לצילום יצירתי ומקצועי בסמארטפון
"חשבתי שאני לא יודעת לצלם הסתבר שטעיתי :)"
מפגש אחד של 5 שעות מלמד וחווייתי, עם ידע, כלים ותרגול שטח.
"חוויה מדהימה וכלים לצילום ברמה אחרת!"
מהפך מקצועי ב- 5 שעות. יסודות, תאורה, קומפוזיציה, סוגי צילום, ואפילו עריכה!
"גיליתי מחדש את היכולות של הנייד, ושלי."
היכרות עומק עם יכולות המצלמה, טיפים וטריקים
"סדנה מעולה, התוצאות מיידיות, מומלץ כל כך!"
לומדים עקרונות וכלים, יוצאים לתרגל, עורכים, מקבלים טיפים וטריקים, והכל במפגש אחד!
שקופית קודמת
שקופית הבאה

בואו להטיס את יכולות הצילום שלכם במפגש חווייתי ומקצועי, עם כל הטיפים, הכלים, הידע והתרגול, שיהפכו אתכם לצלמי סמארטפון יצירתיים ומקצועיים. 5 שעות של לימוד, צילום ועריכת סרטונים, רילס וסטורי בנייד, לאינסטגרם וטיקטוק.

מה לומדים?

מתחילים בלהכיר את היכולות והמגבלות של המצלמה בנייד, עבודה עם אור, זוויות ופריימינג. לומדים איך לספר סיפור בוידאו, ויוצאים לצלם ולתרגל. אחר כך חוזרים לכתה, ומתחילים לערוך עם אפליקציות עריכה, ממשק הרילס והסטורי. כשתצאו מכאן ניסיתם הכל לפחות פעם אחת, ואתם יודעים על מה להתאמן ואיך להשתפר.

צריך ציוד ואפליקציות?

אנחנו ממליצים על אייפון או אנדרואיד מהשנתיים האחרונות, אבל כל טלפון עם מצלמה באיכות טובה יספיק, עדשות לא שרוטות, שטח אחסון פנוי של לפחות 20 גיגהבייט, חצובה אם יש, רינג אם יש, אם אין לא נורא, יש דרכים יצירתיות לייצב את הטלפון בזמן הצילום. זה אימון טוב. מבחינת אפליקציות אנחנו שולחים בקבוצת העבודה את שתי אפליקציות העריכה הפופולריות ביותר אצל המקצוענים שבהן נשתמש, והן זמינות גם למשתמשי אפל וגם למשתמשי אנדרואיד.

מה כבר נספיק ב 5 שעות?

בסדנה אנחנו מלמדים את הידע התיאורטי הדרוש כדי ליצור סרטונים שנראים מקצועיים, אחר כך יוצאים לתרגל ולצלם, מעבירים משוב ותיקונים, ולומדים לערוך באפליקציית עריכה פופולרית, ולהשתמש בממשקי הרילס והסטורי כדי לשדרג.  אנחנו מספיקים הכל בקלות ויש אפילו זמן להפסקה. בסיום הסדנה תצאו עם כלים וידע חדשים, אחרי שהשתמשתם בהם כבר לפחות פעם אחת, ואתם יודעים מה צריך לעשות כדי להמשיך להשתפר.

זה מתאים לכל הרמות?

כן. הסדנה מתחילה ביישור קו מקצועי ודגשים לצילום נכון, דוגמאות של טעויות נפוצות והנחיות להוציא את המקסימום מכל שוט. בסדנאות שלנו היו גם צלמים מקצועיים שעוברים לצלם מהנייד, וגם משתמשים חסרי נסיון שהחליטו להעשיר את עצמם ואת היכולות  שלהם, לפעמים עבור העסק, ולפעמים למימוש העצמי. עדיין לא קרה לנו שמישהו יצא מהסדנה בלי ללמוד כלום.

מה אדע כשנסיים?

איך לזהות פריים טוב, איך להוציא מסיטואציה את התמונה או הסרטון הטובים ביותר, איך להכין את הנייד ואת המצולמים שלך כדי למקסם את התוצאה, איך לערוך ולשפר את מה שצילמת בצורה מהירה ונקייה, כדי לקבל תוצאה שאי אפשר להפסיק להסתכל עליה.  הגיע הזמן שאנשים יתחילו לשאול אותך: "איך עשית את זה?"

כולם מצליחים?

כולם מצליחים להשתפר.  אם אתם בנקודת פתיחה של מתחילים אתם תראו שיפור אדיר ביכולות שלכם, ותתחילו לקבל תגובות שלא הכרתם על התוכן שאתם יוצרים. אם אתם משתמשים כבדים ומנוסים אתם תקבלו כלים ושיטות עבודה שיחסכו לכם זמן וישפרו את התוצאות שלכם בצורה דרמטית, גם מבחינת תפעול וגם מבחינה יצירתית.

מבנה הסדנה

צילום סרטונים בנייד
הבנת עקרונות בסיסיים בצילום
היכרות עם מצלמת הנייד
תאורה, קומפוזיציה וזוויות
כללים לצילום מוצלח בנייד
איך לספר סיפור בוידאו
דוגמאות וניתוח סרטונים
טעויות נפוצות ודוגמאות
דגשים בצילום לאינסטגרם
תרגול שטח
עריכת סרטונים ותרגול באפליקציה
דגשים לרילס וסטורי

קבוצת עבודה בוואטסאפ לשיתוף ומשוב על ההתקדמות

למי זה מתאים?
בעלי עסקים, עצמאים, מנהלי עמודים,
משרדי סושיאל, מנהלי שיווק ומותג, וכמובן, אנשים שאומרים על עצמם "אני לא יודע לצלם".

ירון בן חורין

צלם חובב ומקצועי מגיל 16, שירת ביחידת ההסרטה של חיל חינוך כבמאי ועורך.

בוגר לימודי צילום ב-School of Visual Arts, NY
ירון הוא בעל ניסיון מקצועי של 30 שנה בצילום, בימוי, עריכה והפקה – בעיקר קליפים ופרסומות. מנחה סדנאות צילום בחו"ל ובארץ, בלוגר וכותב מאמרים לאתרי תוכן (הארץ, mynet, ועוד), בעל תואר MBA מאונברסיטת Oxford Brookes, UK .
מצלם בסגנון Free Style : אנשים, ילדים, טבע, רחוב
מרצה ב"הבצפר" של חברות הפרסום, והחוג לתקשורת של אוניברסיטת ת"א.
"הצילום הוא אהבה ראשונה, והיום, כשלכל אחד ואחת מאיתנו יש מצלמה ביד זוהי הזדמנות נהדרת להנחיל את האהבה הזאת לכל מי שרק מעוניין. המסר הוא פשוט: כל אחד יכול לפתח יצירתיות, ולהנות מתמונות יפות ומקצועיות – במיוחד כשאין שום חסמים טכנולוגיים בפניכם."

על אינסטה ישראל​

אינסטה-ישראל הוקמה בשנת 2013 כסוכנות לקידום מותגים גדולים באינסטגרם.

החברה מנהלת עמודים ופעילויות תוכן שיווקי, עבור המותגים החזקים והמובילים במשק הישראלי, מצלמת ומפיקה תוכן, מפעילה משפיענים ומפיקה אירועים ותערוכות שקיבלו סיקור מסיבי בכל אמצעי התקשורת. עם הגדילה והשינויים באינסטגרם במהלך השנים האחרונות, פיתחה אינסטה ישראל שירותים נוספים, שנועדו לסייע גם למותגים בתחילת דרכם, לעסקים קטנים ולעצמאים להתקדם באינסטגרם. סדנאות מקצועיות, שירותי קידום עמודים באינסטגרם באמצעות כלים טכנולוגיים, כלים חדשניים לניטור מידע ולשיפור התוצאות והביצועים של לקוחותינו באינסטגרם.

בסדנה תלמדו את עקרונות הצילום לוידאו בנייד, תכירו את היכולות והתכונות של המצלמה שלכם, סוגי הצילום השונים, ותצאו לתרגל את הידע החדש שרכשתם. לאחר התרגול בשטח נחזור להכיר כלים לעריכה, ונשתמש בהם כדי להוציא את המקסימום מהסרטונים שצילמנו. 

הסדנאות מתקיימות בהרצליה
יש להגיע עם נייד טעון, בעל מצלמה תקינה ושטח אחסון פנוי.

עלות הסדנה: 600 ש"ח + מע"מ.
הכניסה לקבוצת העבודה בוואטסאפ וההכנות הנדרשות ביום שלפני. הוראות הגעה וחניה יישלחו בוואטסאפ.
שאלות? דברו איתנו בוואטסאפ

הירשמו עכשיו: